Falda Kılıç

1 dk okuma süresi

Falda Kılıç

Falda Kılıç

Falda kılıç görmek yakın çevrenizle tartışma yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Ailenizin içinden bir kişinin kıskançlığına maruz kalabilirsiniz. Geleceğe dair planladığınız durumlar varsa eğer bu konular üzerine tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde sizi anlamayan ve yargılayan insanların varlığı gün geçtikçe artabilir. Hayatınız hakkında kararlar alırken kendi kararlarınızı almaya dikkat etmeniz için bir uyarı olabilir.

Falda Kılıç Tutan Adam

Falda Kılıç Tutan Adam iş hayatınız veya eğitim hayatınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş yerinde sizi kıskanan ve arkanızdan konuşan kişilerin varlığından haberdar olabilirsiniz. Bu yüzden aranızda kıskançlık ve rekabet çıkabilir. Patronlarınız varsa onların istemediği bir şeyi yapacak olduğunuz anlamına da gelmektedir.

Falda Kılıç Kalkan

Falda Kılıç Kalkan geleceğiniz için güzel bir ev sahibi olabilirsiniz anlamına gelir. Çevrenizde size karşı kötü duygular besleyen insanları hayatınızdan uzaklaştıracak ve size iyi gelen kişilerle dostluklar kuracaksınız. Sorumluluklarınız artabilir ve bu yüzden kendinizi biraz yoğun hissedebilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntı yaşıyorsanız eğer bu sıkıntılarınız kısa zaman içerisinde son bulacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x