Falda Geyik

1 dk okuma süresi
Falda Geyik

Falda Geyik

Kahve falında geyik geleceğiniz hakkında endişelerinizi geride bırakacağınız anlamına gelmektedir. Hayatınıza yeni insanlar gelebilir ve size güzel fırsatlar sunabilirler. Sevgiliniz yoksa yakın zaman içerisinde sevgili yapacağınız anlamına da gelmektedir.

Falda Geyik Boynuzu

Falda geyik boynuzu uzun zamandan beri beklediğiniz bir olay varsa bununla ilgili işin sonunda güzel bir haber alabilirsiniz. Maddi anlamda bir çok kişiden destek alacaksınız ve parayla ilgili konularda rahatlama yaşayacaksınız. Evliyseniz eğer eşiniz ile aranızdaki sorunları kolaylıkla halledebileceksiniz.

Falda Geyik Üstünde İnsan

Falda geyik üstünde insan hayatınızda size kötülüğü dokunan insanların farkına varacağınız anlamına gelir. Akrabalarınızla aranızda bir iletişim sıkıntısı ortaya çıkabilir. Bu sıkıntıyı toparlamak için güvendiğiniz insanlardan destek almak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili konularda biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sizden borç isteyen kişiler bir anda belirebilir.

Falda Geyik Kafası

Falda geyik kafası iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle patronlarınız varsa yaptığınız işleri beğenecekler ve onların taktirlerini alacaksınız. Kariyeriniz için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir ve bu sayede maddi açıdan da güzel bir rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Falda Geyik ve Kalp

Falda geyik ve kalp kısmetinizin açılacağı anlamına gelmektedir. Özellikle sevgiliniz yoksa bu yakın zaman içerisinde yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sizi tedirgin eden durumlar varsa eğer bunlardan kurtulabileceksiniz. Anne veya babanızın sizinle paylaşmak istediği bir durum ortaya çıkabilir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x