Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Tarot Falı

Tarot Falı

Tarotun kökeni tam olarak bilinmemekle beraber günümüzde daha çok bir fal olarak görülse de aslında kartların üzerindeki sembollerden yararlanarak sezgisel olarak yapılan bir kehanet yöntemidir.

Tarot falının başarıyla yorumlanmasında Tarota bakan kişinin sezgileri büyük önem taşımaktadır. Tarot falı sezgilerin ışığında, iç dünyanızın kapılarını aralar ve nerede durduğunuza, nereye koştuğunuza ve ne ile karşılaşacağınıza ilişkin ipuçları sunar. Tarot bilinçaltınızı, iç dünyanızı görünür kılarak karşılaşılan sorunlara, zihninizi meşgul eden konulara kartlarda bulunan enerji yardımıyla ışık tutar. Tarotla iç dünyanızın farkına vararak içinde bulunduğunuz koşullan değerlendirip kararlar alabilirsiniz.

Tarot falı kehanet değeri taşıyan bilgiler verir. Özellikle 22 karttan oluşan Büyük Arkana hayatın gizli yönlerini ortaya koyarken 40 karttan oluşan Küçük Arkana günlük hayata dair bilgi edinmemizde yardımcı olmaktadır. Sitemizde bilinen en eski Tarot açılımı olan Kelt Haçı Yöntemi hakkında bilgi verilmektedir. Ayrıca sitemizdeki tek kart tarot ve 3 kart tarot falı ile kolay ve ücretsiz olarak tarot falınıza bakabilirsiniz.

Keli Haçı yönteminin esası seçilen 10 kart vc bir belirleyici karta dayanmaktadır. Bu yöntemde, seçilen kartların açılımda bulundukları yere göre anlamlarını ve ne ifade ettiklerini göreceksiniz.

Tarot kartları, enerjisini kartları kullanan kişiden alır. Kartlar kullanılmaya başlandığı andan itibaren enerji dolmaya başlar. Bu yüzden desteye sahibinden başkası dokunmamalıdır. Kartlar ile sahibi arasında bağ oluşturmak için bu gereklidir. Kişi, kartlar üzerindeki sembolleri incelemeli, onlardaki potansiyel anlamı özümsemeli, kartlarla arasında bağ oluşturmalıdır. Çok uygulama yapılmalı ve kartların enerji ile dolması sağlanmalıdır. Eğer istenmeyen bir kişi kartlara dokunduysa kartlara yeniden enerji yüklenmelidir.

Çıkacağınız yolculukta Tarot'un size ışık tutması dileğiyle.
Tarot Falı Nasıl Bakılır
TAROT FALI NASIL BAKILIR
Tarota danışırken zihni kurcalayan, aydınlatılması istenen konuya yönelik sorular sormaya dikkat edilmelidir. Fazla ayrıntıcı ya da çok genel sorular sorulmamalıdır.
Tarot Falı Nasıl Bakılır için tıklayın
Tarot Kartları
TAROT KARTLARI
Kartlardaki sembolizmi tümüyle verebilmek çok kolay değildir. Yapılan araştırmalar Tarot sembollerinin bir takım arketipik semboller olduğunu ortaya koymuştur.
Tarot Kartları için tıklayın
Kelt Haçı Tarot Falı
KELT HAÇI YÖNTEMİ
Bu yöntemde öncelikle belirleyici kart seçilir. Tarot açılmadan önce danışanı temsil etmek üzere ortaya bir kart açılır. Bu karta belirleyici kart denir. Bu kart, Saraylı Kartlar arasından seçilir.
Kelt Haçı Yöntemi Tarot Falı
 site ekle site ekle Gazete oku