Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta biraz sıkışıklıklar yaşansa da, Venüs'ün Yay burcuna ilerlemesi ile hayata daha olumlu açıdan bakabileceğiniz koşullar gelişiyor.Aşk hayatınızda ve keyif veren diğer konularda sizi mutluluklar bekliyor.Uzaklarla ilgili gelişmeler ve yolculuklar hayatınıza güzel şeyler getirebilir.İşle ilgili konularda ısrarcı ve hırslı davranmanız gerekebilir.Bir bakıma test altında gibisiniz.Yaşayacağınız rekabetlerde soğukkanlı davranmaya çalışın.Maddi sorumluluklarınız açısından bakış açınızı değiştirip daha gerçekçi olmanızı gerektirebilecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu
Akrep burcunda buluşan Güneş ve Satürn ilişkilerde, mesleki konularda gerçekçi olunmasını öğütlüyor.Karşınızdaki kişilerin tutumlarının engelleyici olduğunu düşünebilirsiniz.Ancak sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz zamanlarda mesleki hayatınızda engellerinizi aştığınızı farkedeceksiniz.Ortaklı kazançlar, eşinizin maddi konularında ilerleme ve şanslar olabilir.Uzunca bir süredir hayatınızdaki bir çok konu ile ilgili değerlendirmeler yapma ihtiyacı içindesiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta iş ortamınıza ait konuları daha ciddiye alabilir ve sorumluluklarınız açısından da yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.Durumlarınız pek iç açıcı olmasa bile mesleki hayatınıza odaklanmanız yararlı olabilir.Venüs ise karşıt burcunuza ilerleyerek, aşk hayatınız, ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız bakımından daha neşeli ve eğlenceli ortamlar yaratıyor.Bu hafta yeni tanışmalar ve ya süren ilişkilerinizin renklenmesi olası durum.Başkalarından destekler alabilrsiniz.Maddi açıdan ise daha dikkatli olmanız gerekiyor.Harcamalarınızı kontrol altına almanız sizin için faydalı olacaktır.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta işle ilgili konulara daha olumlu yaklaşabilirsiniz.Mesleki ortamınızdaki değişmeler kendinizi geliştirme ve eğitim imkanı getirebilir.Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde çocuklarınız, yaratıcı konular ve sevdiğiniz uğraşlara daha ciddi bakmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Aşkta iyimserlik pek kolay olmayabilir ancak kendinizi aşırı kasmamaya bakın. Süregelen işlere konsantre olmak gereği var. Bugünlerde kişisel güvenliğinize, kimi zamanda karşınıza çıkabilecek düşmanlıklara karşı tedbirli olmaya bakın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu
Uzun zamandır iş ile ilgili konularda kendinizi geliştirmeye çabalıyorsunuz.Şartlar çok kolay olmasa da, şimdi uzun vadeli adımlar atmak için yeni bir kararlılık içine girebilirsiniz. Jüpiter’in sizinle birlikte olması bu dönemde sosyal açıdan canlılık ve iyimserlik getirmeye devam etmekte. Özellikle bu haftadan başlayarak aşkta ve sosyal alanda daha mutlu, keyifli olabileceğiniz koşullar doğmakta. Kendinize daha çok zaman ayırabilir, hayatın pozitif yönlerine odaklanabilirsiniz. İşteki streslerin de üzerinden gelebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta zihninizde ve düşüncelerinizde oldukça meşgul olabilirsiniz.Sorumluluklarınız gündeminizde olabilir.Aynı zamanda yakın çevrenizdekilerle, kardeşlerle ilgili konularda yeni sorumluluklar söz konusu olabilir. Pek çok konuda odaklanma gereği var. Ev ve yerleşiminizi ilgilendiren olumlu adımlar ve destekler de söz konusu. İç dünyanızda rahatlama içerisine girebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu
Güneş ve Satürn bu hafta Akrep burcunda özellikle işe ait parasal konulara ve gelirlerinizi ilgilendiren gelişmelere daha ciddi bir hava sağlıyor.Mesleki konularda yeteneklerinizi daha ileriye götürmek için daha kararlı davranabilirsiniz. İçerisinde kuralların, resmi koşulların olduğu mesleki adımlar olabilir. Sosyal alanda ve çevrenizle ilişkiler açısından daha mutlu ve keyifli olabilecek gelişmeler de var.Ziyaretler, yolculuklar olumlu sonuçlar ve tatmin getirebilir.Düşüncelerinizi uyumlu şekilde paylaşmak açısından fırsatlar elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu
Epeydir burcunuzda ilerleyen Satürn bu hafta Güneş'le buluşuyor.Bu olay önünüzdeki engelleri yıkabileceğiniz, mesleki hayatınızda eski deneyimlerinizden ders çıkarabileceğiniz koşullara işaret ediyor.sizi kısıtlayan süreçlerden yavaş yavaş doğrulmaya başlıyorsunuz. Parasal alanda ve iş konularında içerisinde yabancıların da olabileceği yeni gelişmeler, imkanlar da söz konusu olabilir. Maddi alanda olumlu destekler alarak iş hayatında ilerleme sağlayabilirsiniz. Kendinize güveninizin arttığı görülmekte.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu
Venüs’ün burcunuza ilerlemesi ile birlikte iyimserliğiniz artmaya başlıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan kısıtlayıcı koşullardan sonra bir ölçüde rahatlayabilirsiniz. Aşkta, arkadaşlıklarda kendinizi olumlu hissedebileceğiniz fırsatlar var. Güzel olan şeylere çekilebilirsiniz. Mesleki konularda ise daha dikkatli olmaya bakmalısınız. Resmi konular ya da tam olarak göremediğiniz koşullar yüzünden bazı kısıtlamalar içinde kalabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde tamamlanan, sona eren işlerin sizi daha özgür bıraktığını görebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu
Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn özellikle gelecekle ilgili planlarınız ve iş hayatınız açısından yeni bir sorumluluk içine girebileceğinizi anlatıyor. Beklentileriniz çok iyimser olmasa da, bu dönemde son derece gayretli ve hırslısınız. Kararlılığınızın sonuç verdiğini görebilirsiniz. Bugünlerde kendinizi öne sürmek konusunda çekincesizce davranabiliyor ve yeni riskler alabiliyorsunuz. Gruplar ve takım çalışmaları ile ilgili sorumluluklar da olabilir. Aşkta ve sosyal alanda ise daha sabırlı olmak gerekebilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu
Akrep burcunda buluşan Güneş ve Satürn, mesleki hedefleriniz ve kariyeriniz açısından son derece önemli kararlara ve adımlara işaret etmekte.Başarılı olma konusunda kararlısınız.Eğer elinizden gelen çabayı ortaya koyarsanız, kendinize olan güveninizi de arttırmış olacaksınız.Oldukça dikkat çekebilirsiniz.Aşkta ve arkadaşlıklarda ise çok daha olumlu bir atmosfer gelişiyor.Bu dönemde içerisinde olduğunuz gruplar, sosyal koşullar size olumlu haberler getirebilir.Tekrardan dışa dönmek için uygun dönemdesiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu
Bu hafta kendinizi geliştirebileceğiniz ve farklı fikirlerden yararlanabileceğiniz günlerdesiniz. Akrep burcundaki Güneş ve Satürn birleşimi düşünce ve inançlarınızı ortaya koymak için ciddi ve sorumlu bir çaba içerisinde olabileceğinizi anlatıyor. Aynı zamanda uluslar arası konular, yabancılar ve yolculuklarla ilgili işler, sorumluluklar dikkat çekebilir.Akademik konularda da emek sarfedebilirsiniz. Bu konularda resmi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu dönemde mesleki alanda ilişkilerden yararlanabilir ve daha popüler olabilirsiniz.

 site ekle site ekle Gazete oku