Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

UÇURTMA : Kahve falında uçurtma görmek, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz dostlarınızdan sizi uzaklaştırmak isteyen birinin olduğuna işaret eder. Okul ve hayatınız eğer yolunda ise bu rahatlığa ve özgüvene aldanmayıp çalışma temponuzda herhangi bir azaltma yapmayarak çalışmalarınıza devam etmelisiniz aksi taktirde geri dönüşü olmayan ümitsizlik içeren bir yola girebilirsiniz.

TERAZİ : Kahve falında terazi görmek, adaletin, doğruluğun, iyiliklerin ve merhametin sembolüdür. Yaşadığınız olaylarda bir haksızlığa uğradıysanız ve kahve falında terazi gördüyseniz ilahi adalet en kısa sürede tecelli edecektir, bu konuda herhangi bir endişe etmenize gerek yok. Kararlarınızı verirken adil bir şekilde davranmaya çalışmalısınız.

GEYİK : Kahve falındaki geyik sembolü aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir yaşamın kendilerini beklediğinin habercisidir.

ÖRÜMCEK : Kahve falında örümcek görmek, iş ve arkadaş çevrenizde meydana gelebilecek, olumsuz ve kötü gelişmelerin işaretçisidir. Kahve falında örümcek çıkan kimsenin çevresinden gelebilecek, her türlü olumlu ya da olumsuz yaklaşımlara, tutum ve davranışlara çok dikkat etmesi gerekmektedir.Çünkü kahve falında net bir şekilde görülen örümcek kesinlikle bir komplonun, kötü bir tuzağın işaretidir.

İSKELE : Hayatınızdaki işler ve olaylar düzene girecek ve iş hayatınızda sarsıntılı dönemler geçireceksiniz. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız sıkıntılar, sizi pes etme noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınız size destek olacaktır.

 site ekle site ekle Gazete oku