Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

PAPYON : Kahve falında papyon görmek daha önce çok fazla önemsemediğiniz fakat hayatınızda olan kişilerin farkına vararak onlara değer vermeniz anlamı taşımaktadır. Başkalarına göstermiş olduğunuz değerin artmasını simgelemektedir.

HOROZ : Kahve falında görülen horoz aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir. Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır.

MEŞALE : Kahve falında meşale görmek, her zaman olumlu olarak yorumlanır. Fincanı kapatırken niyet edilen konunun iyi bir şekilde sonuçlanacağının işaretini verir. İş hayatına dair de ipuçları vererek, kişinin iş yaşamında kavuşacağı başarıyı gösterir.

OTOMOBİL : Kahve falında otomobil görmek, kişinin yaşantısında önemli değişiklikler yaşanacağına ve bu değişiklikler, kişinin yakın çevresinin oldukça dikkatini çekeceğine işaret eder. İş ve eğitim hayatınızda başarı merdivenlerinde hızlı bir şekilde yükselecek ve makam mevki sahibi olacak, saygınlık kazanacaksınız.

İSKELE : Hayatınızdaki işler ve olaylar düzene girecek ve iş hayatınızda sarsıntılı dönemler geçireceksiniz. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız sıkıntılar, sizi pes etme noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınız size destek olacaktır.

 site ekle site ekle Gazete oku