Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

YENGEÇ : Kahve falında yengeç görmek zenginliğe, berekete, güç ve kudrete işarettir. Kısa zaman içerisinde çalışmalarınızı hızlandırın ve arttırın, çalışmalarınızın ödülünü alacaksınız.

YARASA : Kahve falında yarasa görmek kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin size bir çok faydası dokunacağına işarettir.

ÖKÜZ : Kahve falında öküz görmek, mutluluk, sevinç ve neşeyi bir arada yaşayacağınıza o yıl içerisinde bolluk ve bereketin sizinle olacağına aynı zamanda iş ve okul hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza işarettir. Öküz ve benzeri hayvanlar görmek bu tür iyi günlerin bir habercisidir.

ÇEKİÇ : Kahve falında çekiç görmek, kişinin yakın bir zamanda bazı önemsiz olaylarla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılı hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Üzerinizdeki yükler hafifleyecek ve zor zamanlarınızda sizinle birlikte olacak dostlarınızın var olduğuna tabir edilir.

MUM : İşlerimizin iyi olacağına, akrabalarımızla aramız iyi değilse düzeleceğine, sağlık sorunlarımız varsa hızla çözüleceğine, daha rahat bir dönem geçireceğimize, şans oyunlarında bahtımızın daha açık olacağına delalettir.

 site ekle site ekle Gazete oku