Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

PERİ : Falda peri görmek , koruyucu ve kollayıcı bir eş ile de tabir olunur. İş yada eğitim hayatınızda yarım kalan yada maddi yetersizliklerden dolayı tamamlayamadığınız bir şey varsa hiç beklemediğiniz birinden alacağınız bir destek ile üstesinden gelip yarım kalan işinizi tamamlayacağınız anlamı taşır.

YAPRAK : Kahve falında yaprak görmek, hayallerinizin ve umutlarınızın gerçekleşeceğine, istediğinizin her şeyin gerçekleşeceğine işarettir.Büyük bir kazanç elde ettikten sonra çevrenizdekiler tarafından ilgi görmeye ve değer gösterilmeye başlanacaksınız.

HAMİLE : Kahve falında hamile görmek kısa bir süre içerisinde çocuk sahibi olabileceğinize ya da uzun zamandır yaşadığınız sorunların yok olacağına ve huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin bir habercisidir.

ÖKÜZ : Kahve falında öküz görmek, mutluluk, sevinç ve neşeyi bir arada yaşayacağınıza o yıl içerisinde bolluk ve bereketin sizinle olacağına aynı zamanda iş ve okul hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza işarettir. Öküz ve benzeri hayvanlar görmek bu tür iyi günlerin bir habercisidir.

OK : Kahve falında ok görmek, hayatınıza beklenmedik bir kişinin gireceğine ve ona aşık olacağınıza işarettir. Hedeflerinizi başarılarınızla birlikte tam on ikiden vuracağınıza, yarım bıraktığınız işleri tamamlayacağınıza işarettir. İş ve okul hayatınızda çok fazla hırslı olmanız sizi kimi zaman kazançlı çıkarmayacaktır, bu nedenle oldukça dikkatli olmalısınız.

 site ekle site ekle Gazete oku