Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

ANAHTAR : Kahve falında anahtar çıkması bir mülkün sahibi olmaya işarettir. İşi olmayanlara yeni bir iş, bekârlara ise; evlilik yolunun gözükmesine dair yorumlar vardır.

KOÇ : Yakın çevreniz, sizden bazı gerçeklerinin sakladığına fakat kısa bir süre içerisinde saklanan bu sırların ortaya çıkacağına ve çok üzüleceğinize delalet eder.

MUM : İşlerimizin iyi olacağına, akrabalarımızla aramız iyi değilse düzeleceğine, sağlık sorunlarımız varsa hızla çözüleceğine, daha rahat bir dönem geçireceğimize, şans oyunlarında bahtımızın daha açık olacağına delalettir.

KUPA : Kahve falında kupa görmek , kişinin daha önce uzun uğraşlar vermesine rağmen fark edilmeyen bir işinin , onun bile unuttuğu bile unuttuğu bir zamanda hak ettiği takdiri göreceğine delalettir. Bazen de yıldızı yüksek biri ile tanışıp çok etkileneceği anlamına gelen kupa , bu birlikteliğin uzun ömürlü bir aşk olacağına işaret eder.

ZEYTİN : Kahve falında zeytin görmek, barışık ve adaletin bir sembolüdür. Eğer dostlarınızla ve sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun varsa en kısa sürede onlarla barışarak mutlu olacağınızın habercisidir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde iyi insanlarla karşılaşarak onların bir çok iyiliklerini göreceksiniz.

 site ekle site ekle Gazete oku