Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

YÜZÜK : Falda yüzük görmek, geleceğinizin oldukça parlak olacağının bir işaretidir. Yüzük gören kişiler, zaman içerisinde saygı görecek ve itibarı artacaktır. Yakın çevresi tarafından oldukça sevilecek ve mal mülk kazanacaktır.

YARASA : Kahve falında yarasa görmek kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin size bir çok faydası dokunacağına işarettir.

MİNARE : Minare sembolü falında çıktığı kişiye uğur rızık ve bereket getirir. Bereketli günleriniz olacak, evinize huzur, neşe ve mutluluk dolacak. Çok hayırlı günler sizi ve ailenizi bekliyor.

BEBEK : Kahve falında bebek görülmesi eğer fal sahibi yeni evli ise; yakın zamanda çocuk müjdesi haberi alacaktır. Eğer tam tersi bekâr bir insana çıkmış ise; o zaman yeğeni olması ya da çok yakınında birinin bebek haberi ile sevineceğini göstermektedir.

KİRAZ : Kahve falında kiraz görmek bir düşmanınızın farkında olmadan size büyük bir iyilik yapacağının habercisidir. Yapacağı bu iyilik ile keyfiniz oldukça yerine yerine gelecek hatta ona teşekkür bile etmek isteyeceksiniz.

 site ekle site ekle Gazete oku