Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

ŞAPKA : Kahve falında şapka görmek kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atacağınızın bir habercisidir. Bu başarılar aynı zamanda size itibar ve şerefte kazandıracaktır.

SİNCAP : Kahve falında sincap görmek, güzel ve hayırlı dualara işarettir. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı çok iyi seçtiğinizi, sizlere faydalı olan arkadaşlarınızın olduğunu gösterir. İş hayatınızda hem başarılı hem de güleryüzlü bir insan olduğunuzun bir anlamıdır.

ÖKÜZ : Kahve falında öküz görmek, mutluluk, sevinç ve neşeyi bir arada yaşayacağınıza o yıl içerisinde bolluk ve bereketin sizinle olacağına aynı zamanda iş ve okul hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza işarettir. Öküz ve benzeri hayvanlar görmek bu tür iyi günlerin bir habercisidir.

LALE : Kahve falında lale görmek, kişinin özel hayatı ile ilgili bir takım sorunlar yaşayacağına ve çıkmaza gireceğine işaret eder. Temiz ve saf duygular ile hareket edeceksiniz fakat hak ettiğiniz değeri göremediğiniz için oldukça üzüleceksiniz.

YAPRAK : Kahve falında yaprak görmek, hayallerinizin ve umutlarınızın gerçekleşeceğine, istediğinizin her şeyin gerçekleşeceğine işarettir.Büyük bir kazanç elde ettikten sonra çevrenizdekiler tarafından ilgi görmeye ve değer gösterilmeye başlanacaksınız.

 site ekle site ekle Gazete oku