Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

KAPI : Kahve falında kapı görmek, son zamanda başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte psikolojinizin oldukça bozulduğunu ve hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. İftira ve fenalıklar yok olacak, huzur ve mutluluk gelecektir.

GERGEDAN : Kahve falında gergedan görmek, kişinin oldukça hırslı, azimli ve güçlü olduğuna işaret eder. Sorumlulukların bilincinde olduğune ve yaptığı işleri başarılı bir şekilde tamamladığını gösterir.

LALE : Kahve falında lale görmek, kişinin özel hayatı ile ilgili bir takım sorunlar yaşayacağına ve çıkmaza gireceğine işaret eder. Temiz ve saf duygular ile hareket edeceksiniz fakat hak ettiğiniz değeri göremediğiniz için oldukça üzüleceksiniz.

KARTAL : İş alanınızda yani kariyerinizde çok fazla yükseleceğiniz bir semboldür. Keskin olan zeka ve keskin bir şekilde görüşe sahip olan kişiye de işarettir. Kartal görülmesi devletin olan makamı üzerinden bir yüksek yer gelmesine de yorumlanmaktadır.

KULE : Kahve falında kule görmek geçirilen sıkıntılı dönem sonunda feraha erilebileceği, ancak bunun için fal sahibinin mücadelesinden taviz vermemesi gerektiği olarak yorumlanır.

 site ekle site ekle Gazete oku