Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

SALINCAK : Öncelikle salıncak sembolü gelgitlere işaret eder. Yapılacak bir iş için zamanın müsait olmadığının işaretçisidir. Bu zamansızlık sizi ve çevrenizdekileri strese sokacaktır. Fakat ne kadar zamanı değişse de sonunda feraha kavuşacaksınız.

DENİZATI : Fal sahibinin tuttuğu her işe başarılı olacağına işarettir. Ayrıca kademesinde ve mevkisinde yükselmesinin habercisidir.

TİLKİ : Kahve falında tilki görmek, kişinin alçak gönüllü ve pozitif bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Yakın zamanda arkadaş çevreniz içerisinden sevdiğiniz bir kişinin hiç beklemediğiniz davranışlar sergileyeceğine işarettir. Düşmanlarınız size zarar vermek için fırsat beklediğini sakın unutmayın.

İSKELE : Hayatınızdaki işler ve olaylar düzene girecek ve iş hayatınızda sarsıntılı dönemler geçireceksiniz. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız sıkıntılar, sizi pes etme noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınız size destek olacaktır.

KANAT : Kahve falında kanat görmek , kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan veya yaşantısından kurtulacağı müjdesini verir. Aşk hayatınız rutin ilerliyorsa çok yakında yeni heyecanına kavuşacak ve siz de rahat bir soluk alacaksınız.

 site ekle site ekle Gazete oku