Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

HAMİLE : Kahve falında hamile görmek kısa bir süre içerisinde çocuk sahibi olabileceğinize ya da uzun zamandır yaşadığınız sorunların yok olacağına ve huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin bir habercisidir.

SALYANGOZ : Kahve falında salyangoz görmek, hastalıklara şifa bulmaya delalet eder ve kişiye güzel şeyler getireceğine yorumlanır. Gelecek günler içerisinde mutlu haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır ilgi duyduğunuz ve kalbinizde derin duygular beslediğiniz o kişiye kavuşacağınıza delalet eder.

KÖPEK : Köpekler insanların en sadık dostlarından biridir. Kahve fallarında insanın yanında köpek bulunması fal sahibinin sadık dostları olduğunu ya da ilerde edineceği dostlarının kendisine sadık kalacağını işaret etmektedir.

KANCA : Kanca figürü fal sahibinin gönül işlerinde yaşayacağı çıkmazları ifade eder. Aile içinde gelişecek olaylarda ailenin fal sahibinin üzerinde baskı kurmaya çalışacağı anlamına gelmektedir.

ÖRDEK : Kahve falında ördek her zaman maddi şeyleri simgeler. Genellikle şans anlamına gelen ördek falda zenginlik ve mal, mülk olarak yorumlanmaktadır. Planlanan işin başarı ile sonuçlanacağının müjdesidir. Bu bir sınav, evlilik ya da maddi kazançlı iş olabilir.

 site ekle site ekle Gazete oku