Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

KERTENKELE : Kertenkele tehlikeli bir havyan olduğu için fal içerisinde çıktığı zaman endişeli olarak zamanlar geçirilmesine ve tehlikeli durumların olmasına işaret ediyor. Bu yüzden fal sahibi olan kişinin çok dikkatli olması ve güvenli adımlar atması gerekmektedir.Zamanın boşa geçmesine ve vaktin iyi bir şekilde değerlendirilmemesini de göstermektedir.

HİLAL : Hilal şeklinde ay görmek genellikle yüksek bir mevkiyi işaret etmektedir. Kahve falında ay şeklinde görülen hilal, yararlı çabaların verilen hizmetlerin güzel meyvelerinin alınacağı anlamına da gelmektedir.

OTOMOBİL : Kahve falında otomobil görmek, kişinin yaşantısında önemli değişiklikler yaşanacağına ve bu değişiklikler, kişinin yakın çevresinin oldukça dikkatini çekeceğine işaret eder. İş ve eğitim hayatınızda başarı merdivenlerinde hızlı bir şekilde yükselecek ve makam mevki sahibi olacak, saygınlık kazanacaksınız.

YENGEÇ : Kahve falında yengeç görmek zenginliğe, berekete, güç ve kudrete işarettir. Kısa zaman içerisinde çalışmalarınızı hızlandırın ve arttırın, çalışmalarınızın ödülünü alacaksınız.

TİLKİ : Kahve falında tilki görmek, kişinin alçak gönüllü ve pozitif bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Yakın zamanda arkadaş çevreniz içerisinden sevdiğiniz bir kişinin hiç beklemediğiniz davranışlar sergileyeceğine işarettir. Düşmanlarınız size zarar vermek için fırsat beklediğini sakın unutmayın.

 site ekle site ekle Gazete oku