Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

LOKOMOTİF : Kahve falında lokomotif görmek uzun bir geziye, kazanca ve mutluluğa işarettir. Arkadaşlarınızla birlikte ortak olarak gerçekleştireceğiniz bir projede oldukça başarılı olacaksınız. Hareket, bereket, mutluluk ve huzurun bir habercisidir. Ailenizde yaşadığınız borçlu ve sıkıntılı günler yerini rahatlığa ve huzura bırakacaktır.

KELEBEK : Kahve falında kelebek görülmesi kısa süreliğine yaşanacak bir mutluluğa dair yorum vardır. Kelebek fal içerisinde kısa süren bir aşkın da yaşanacağına işaret olmaktadır.

ZEYTİN : Kahve falında zeytin görmek, barışık ve adaletin bir sembolüdür. Eğer dostlarınızla ve sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun varsa en kısa sürede onlarla barışarak mutlu olacağınızın habercisidir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde iyi insanlarla karşılaşarak onların bir çok iyiliklerini göreceksiniz.

VAZO : Vazo görmek, dostlarınızdan veya ailenizden hediyeler alacağınıza ve mutlu olacağınızın bir işaretidir. Genellikle kısmet olarak anlamlandırılan vazo, genç kızların evliliklerinede işarettir. Hayırlı ve mutlu bir yuvanız olacaktır.

DENİZATI : Fal sahibinin tuttuğu her işe başarılı olacağına işarettir. Ayrıca kademesinde ve mevkisinde yükselmesinin habercisidir.

 site ekle site ekle Gazete oku