Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

LALE : Kahve falında lale görmek, kişinin özel hayatı ile ilgili bir takım sorunlar yaşayacağına ve çıkmaza gireceğine işaret eder. Temiz ve saf duygular ile hareket edeceksiniz fakat hak ettiğiniz değeri göremediğiniz için oldukça üzüleceksiniz.

ÇEKİÇ : Kahve falında çekiç görmek, kişinin yakın bir zamanda bazı önemsiz olaylarla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılı hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Üzerinizdeki yükler hafifleyecek ve zor zamanlarınızda sizinle birlikte olacak dostlarınızın var olduğuna tabir edilir.

PAPYON : Kahve falında papyon görmek daha önce çok fazla önemsemediğiniz fakat hayatınızda olan kişilerin farkına vararak onlara değer vermeniz anlamı taşımaktadır. Başkalarına göstermiş olduğunuz değerin artmasını simgelemektedir.

TAVUK : Kahve falında tavuk görmek, güzel ve mutlu haberler alacağınızın bir işaretidir. Aynı zamanda kendinizde herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa şifa bulacak, iş hayatınızda yeni başlangıçlar yaparak, hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.

SALYANGOZ : Kahve falında salyangoz görmek, hastalıklara şifa bulmaya delalet eder ve kişiye güzel şeyler getireceğine yorumlanır. Gelecek günler içerisinde mutlu haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır ilgi duyduğunuz ve kalbinizde derin duygular beslediğiniz o kişiye kavuşacağınıza delalet eder.

 site ekle site ekle Gazete oku