Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

GEYİK : Kahve falındaki geyik sembolü aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir yaşamın kendilerini beklediğinin habercisidir.

KANCA : Kanca figürü fal sahibinin gönül işlerinde yaşayacağı çıkmazları ifade eder. Aile içinde gelişecek olaylarda ailenin fal sahibinin üzerinde baskı kurmaya çalışacağı anlamına gelmektedir.

YARIM AY : Kahve falında yarım ay görmek , haneye ay doğmuş diye tabir edilir ve aydınlık , güzel günler içeren müjdeli haberler demektir.

GERGEDAN : Kahve falında gergedan görmek, kişinin oldukça hırslı, azimli ve güçlü olduğuna işaret eder. Sorumlulukların bilincinde olduğune ve yaptığı işleri başarılı bir şekilde tamamladığını gösterir.

TERAZİ : Kahve falında terazi görmek, adaletin, doğruluğun, iyiliklerin ve merhametin sembolüdür. Yaşadığınız olaylarda bir haksızlığa uğradıysanız ve kahve falında terazi gördüyseniz ilahi adalet en kısa sürede tecelli edecektir, bu konuda herhangi bir endişe etmenize gerek yok. Kararlarınızı verirken adil bir şekilde davranmaya çalışmalısınız.

 site ekle site ekle Gazete oku