Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

ÜZÜM : En kısa sürede tüm sıkıntılarınız giderek, istek ve arzularınız yerine getirilecektirsiniz. Borçlarınız ve kederleriniz varsa kısa bir süre içerisinde hepsi kapanacak ve feraha ereceksiniz.

MUM : İşlerimizin iyi olacağına, akrabalarımızla aramız iyi değilse düzeleceğine, sağlık sorunlarımız varsa hızla çözüleceğine, daha rahat bir dönem geçireceğimize, şans oyunlarında bahtımızın daha açık olacağına delalettir.

BALIK : Balık daima malın artmasına ve zenginliğe dair işaret eden bir hayvan olmaktadır. Hatta fal içerisinde bir tane değil birkaç tane çıktığı zaman bir sürü kısmet seni beklemektedir, şeklinde yorumlar yer alır. Ayrıca balık korunmaya ve kollanmaya da yorumlanır.

YILAN : Kahve falında görülen yılan genel olarak iyiye işaret değildir. Falına bakılan kişinin hayatında karışıklıkların olduğunun göstergesidir. Yılanlar insanların korktukları bir hayvan olduğu için kişilere zarar verebilecek düşmanları temsil ederler.

KARTAL : İş alanınızda yani kariyerinizde çok fazla yükseleceğiniz bir semboldür. Keskin olan zeka ve keskin bir şekilde görüşe sahip olan kişiye de işarettir. Kartal görülmesi devletin olan makamı üzerinden bir yüksek yer gelmesine de yorumlanmaktadır.

 site ekle site ekle Gazete oku