Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

TABELA : Kahve falında tabela görmek bazı yorumcular tarafından sonsuz sadakat olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibinin birliktelik yaşadığı sevgilisi ya da eşi tarafından sadakat ile bağlı kalınacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

ŞEMSİYE : Kahve falında şemsiye görmek ; saltanata, izzete, yüceliğe, mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınıza ve büyük kişilerle birlikte oturup kalkacağınızın bir anlamıdır.

ORAK : Kahve falında orak görmek, sevdiğiniz bir kişinin kısa bir süre içerisinde öleceğine işarettir. Zor, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin yaklaştığının bir habercisidir. Eğer değer verdiğiniz arkadaşlarınızla bir süre önce boş yere kavga ettiyseniz ve arkadaşınızı üzdüyseniz biran önce onun gönlünü almanız gerekiyor.

TAVUS KUŞU : Bu nedenle kahve falında görülen tavus kuşu çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızın size sıcak ve samimi davranıp arkanızdan iş çevireceğini göstermektedir.

KUPA : Kahve falında kupa görmek , kişinin daha önce uzun uğraşlar vermesine rağmen fark edilmeyen bir işinin , onun bile unuttuğu bile unuttuğu bir zamanda hak ettiği takdiri göreceğine delalettir. Bazen de yıldızı yüksek biri ile tanışıp çok etkileneceği anlamına gelen kupa , bu birlikteliğin uzun ömürlü bir aşk olacağına işaret eder.

 site ekle site ekle Gazete oku