Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

TABURE : Kahve falında tabure görmek, kişinin ilerleyen yaşamında uzun zamandır aramış olduğu huzur ve rahatlığı bulacağına delalet eder.

TERAZİ : Kahve falında terazi görmek, adaletin, doğruluğun, iyiliklerin ve merhametin sembolüdür. Yaşadığınız olaylarda bir haksızlığa uğradıysanız ve kahve falında terazi gördüyseniz ilahi adalet en kısa sürede tecelli edecektir, bu konuda herhangi bir endişe etmenize gerek yok. Kararlarınızı verirken adil bir şekilde davranmaya çalışmalısınız.

TİLKİ : Kahve falında tilki görmek, kişinin alçak gönüllü ve pozitif bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Yakın zamanda arkadaş çevreniz içerisinden sevdiğiniz bir kişinin hiç beklemediğiniz davranışlar sergileyeceğine işarettir. Düşmanlarınız size zarar vermek için fırsat beklediğini sakın unutmayın.

HOROZ : Kahve falında görülen horoz aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir. Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır.

KANCA : Kanca figürü fal sahibinin gönül işlerinde yaşayacağı çıkmazları ifade eder. Aile içinde gelişecek olaylarda ailenin fal sahibinin üzerinde baskı kurmaya çalışacağı anlamına gelmektedir.

 site ekle site ekle Gazete oku