Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

PERİ : Falda peri görmek , koruyucu ve kollayıcı bir eş ile de tabir olunur. İş yada eğitim hayatınızda yarım kalan yada maddi yetersizliklerden dolayı tamamlayamadığınız bir şey varsa hiç beklemediğiniz birinden alacağınız bir destek ile üstesinden gelip yarım kalan işinizi tamamlayacağınız anlamı taşır.

TABURE : Kahve falında tabure görmek, kişinin ilerleyen yaşamında uzun zamandır aramış olduğu huzur ve rahatlığı bulacağına delalet eder.

JİLET : Kahve falında jilet görmek, acısını senelerdir hissettiğiniz bir olayın izlerinin, alacağınız bir haber ile iyileşmesi anlamı taşımaktadır.

SALYANGOZ : Kahve falında salyangoz görmek, hastalıklara şifa bulmaya delalet eder ve kişiye güzel şeyler getireceğine yorumlanır. Gelecek günler içerisinde mutlu haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır ilgi duyduğunuz ve kalbinizde derin duygular beslediğiniz o kişiye kavuşacağınıza delalet eder.

VAZO : Vazo görmek, dostlarınızdan veya ailenizden hediyeler alacağınıza ve mutlu olacağınızın bir işaretidir. Genellikle kısmet olarak anlamlandırılan vazo, genç kızların evliliklerinede işarettir. Hayırlı ve mutlu bir yuvanız olacaktır.

 site ekle site ekle Gazete oku