Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

KURT : Kahve falında kurt görülmesi çok zor kalınan bir mesele içerisinde kurtulmaya işaret etmektedir. Kurt görülmesi daima dostu olan ve düşmanı bulunan kişilerin bunu en iyi şekilde ayırt etmesi gerekmektedir.

ANKA KUŞU : Kahve falında anka kuşu görmek önemli ve büyük bir habere işaret eder. Kahve falında anka kuşu görülen kişinin alacağı bu haberle hayatının büyük bölümünün değişeceği çıkmaktadır. Anka kuşu diğer kuşlardan farklı olarak rütbe ve mevkii ya da miras habercisidir.

BOYNUZLU AT : Kahve falında boynuzlu at görmek, saflığı, gücü ve istikrarı işaret eder. Kişinin oldukça ahlaklı ve dürüst bir karaktere sahip olduğu ve bu nedenle hayatı boyunca çevresindekiler tarafından saygı ve sevgi göreceğine aynı zamanda huzurlu bir hayat geçireceğine yorumlanır.

SAAT : Kahve falında saat görmek, kişinin oldukça güvenilir olduğuna ve verdiği sözere kesinlikle uyduğuna, hiç kimseyi üzmediğine ve çevresindekiler tarafından sevdiğine işaret eder.

KAPI : Kahve falında kapı görmek, son zamanda başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte psikolojinizin oldukça bozulduğunu ve hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. İftira ve fenalıklar yok olacak, huzur ve mutluluk gelecektir.

 site ekle site ekle Gazete oku