Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

BOYNUZLU AT : Kahve falında boynuzlu at görmek, saflığı, gücü ve istikrarı işaret eder. Kişinin oldukça ahlaklı ve dürüst bir karaktere sahip olduğu ve bu nedenle hayatı boyunca çevresindekiler tarafından saygı ve sevgi göreceğine aynı zamanda huzurlu bir hayat geçireceğine yorumlanır.

ANKA KUŞU : Kahve falında anka kuşu görmek önemli ve büyük bir habere işaret eder. Kahve falında anka kuşu görülen kişinin alacağı bu haberle hayatının büyük bölümünün değişeceği çıkmaktadır. Anka kuşu diğer kuşlardan farklı olarak rütbe ve mevkii ya da miras habercisidir.

HOROZ : Kahve falında görülen horoz aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir. Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır.

SİNCAP : Kahve falında sincap görmek, güzel ve hayırlı dualara işarettir. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı çok iyi seçtiğinizi, sizlere faydalı olan arkadaşlarınızın olduğunu gösterir. İş hayatınızda hem başarılı hem de güleryüzlü bir insan olduğunuzun bir anlamıdır.

ÇAM AĞACI : Bir kahve falı içerisinde görülen bu ağaç hastalıklı durumlardan kurtulmaya işaret etmektedir. Güzel bir ağaç olması nedeni ile iyi bir şekilde anlamı yorumlanır.

 site ekle site ekle Gazete oku