Fal Bakma
Fal Bak - Tarot Falı Bak
 
Sanal Kahve Falı

Kahve Falı

YÜZÜK : Falda yüzük görmek, geleceğinizin oldukça parlak olacağının bir işaretidir. Yüzük gören kişiler, zaman içerisinde saygı görecek ve itibarı artacaktır. Yakın çevresi tarafından oldukça sevilecek ve mal mülk kazanacaktır.

KAPI : Kahve falında kapı görmek, son zamanda başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte psikolojinizin oldukça bozulduğunu ve hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. İftira ve fenalıklar yok olacak, huzur ve mutluluk gelecektir.

HAMİLE : Kahve falında hamile görmek kısa bir süre içerisinde çocuk sahibi olabileceğinize ya da uzun zamandır yaşadığınız sorunların yok olacağına ve huzurlu ve mutlu günlerin sizi beklediğinin bir habercisidir.

KANAT : Kahve falında kanat görmek , kişinin içinde bulunduğu kötü durumdan veya yaşantısından kurtulacağı müjdesini verir. Aşk hayatınız rutin ilerliyorsa çok yakında yeni heyecanına kavuşacak ve siz de rahat bir soluk alacaksınız.

DENİZATI : Fal sahibinin tuttuğu her işe başarılı olacağına işarettir. Ayrıca kademesinde ve mevkisinde yükselmesinin habercisidir.

 site ekle site ekle Gazete oku